قوانین و مقررات سایت

1.        کلیه فعالیت های نسل فردا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می­باشد.

2.      جهت ثبت و سفارش آگهی، ابتدا باید ثبت نام انجام گیرد و پس از تایید اطلاعات ثبت نام، سفارش آگهی میسر می­باشد.

3.      هزینه ها هنگام ثبت در پیش نمایش فاکتور نمایش داده خواهد شد.

4.      در حال حاضر فقط کاربران دفاتر پست و نمایندگی ها تایید خواهند شد.

5.      پس از ثبت آگهی و تایید اطلاعات و انجام پرداخت یک شماره پیگیری صادر خواهد شد که در صورت بروز هرگونه مشکل امکان پاسخگویی و پشتیبانی از طریق آن انجام میگیرد.

6.      در صورتی که ثبت آگهی قبل از ساعت 12 انجام گیرد، تاریخ چاپ دوروز کاری و پس از ساعت12 سه روز کاری پس از روز ثبت نام خواهد بود.

7.     روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.

8.     پس از چاپ آگهی در روزنامه نسل فردا، یک نسخه کاغذی از آن برای سفارش دهنده، به آدرس مذکور در فرم ثبت آگهی، ارسال خواهد شد.

9.      در آگهی­های مفقودی مدارک، کلیه مدارک مربوط به یک نفر، در یک آگهی قابل سفارش می­باشد.

10.      نسل فردا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده در بخش تماس، با ما در میان بگذارید.

11.        محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "روزنامه نسل فردا "محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین " روزنامه نسل فردا " بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

تمامی حقوق برای روزنامه نسل فردا محفوظ است. 1396-1395